31.10.2026 • Dijital haber platformuHakkımızdaİletişim

Süper Lig Canlı Skor ve Puan Durumu

Haftanın maçları, sonuçlar ve Süper Lig puan durumu.

Haftanın maçları

31.10.2026
Konyaspor0 - 430.10 20:00Galatasaray
Erzurumspor–31.10 13:30Çorum
Kocaelispor–31.10 16:00Rizespor
Fenerbahçe–31.10 19:00Göztepe
Amed–01.11 13:30Eyüpspor
Trabzonspor–01.11 16:00Gaziantep
Başakşehir–01.11 16:00Samsunspor
Kasımpaşa–01.11 19:00Beşiktaş
Gençlerbirliği–02.11 20:00Alanyaspor

Son veri alımı: 31.10.2026 14:25

Süper Lig Puan Durumu

SıraTakımOGBMAVP
1Galatasaray108111125
2Amed96211020
3Trabzonspor96121419
4Beşiktaş9603818
5Fenerbahçe95131516
6Kasımpaşa9441416
7Kocaelispor9504215
8Erzurumspor9423-414
9Çorum9414313
10Göztepe9333312
11Alanyaspor9333-212
12Başakşehir9324-211
13Rizespor9315-410
14Gaziantep9225-68
15Konyaspor10226-78
16Gençlerbirliği9225-118
17Samsunspor9117-134
18Eyüpspor9108-213
#TakımOP
1Galatasaray1025
Galibiyet 8Beraberlik 1Mağlubiyet 1Averaj 11
2Amed920
Galibiyet 6Beraberlik 2Mağlubiyet 1Averaj 10
3Trabzonspor919
Galibiyet 6Beraberlik 1Mağlubiyet 2Averaj 14
4Beşiktaş918
Galibiyet 6Beraberlik 0Mağlubiyet 3Averaj 8
5Fenerbahçe916
Galibiyet 5Beraberlik 1Mağlubiyet 3Averaj 15
6Kasımpaşa916
Galibiyet 4Beraberlik 4Mağlubiyet 1Averaj 4
7Kocaelispor915
Galibiyet 5Beraberlik 0Mağlubiyet 4Averaj 2
8Erzurumspor914
Galibiyet 4Beraberlik 2Mağlubiyet 3Averaj -4
9Çorum913
Galibiyet 4Beraberlik 1Mağlubiyet 4Averaj 3
10Göztepe912
Galibiyet 3Beraberlik 3Mağlubiyet 3Averaj 3
11Alanyaspor912
Galibiyet 3Beraberlik 3Mağlubiyet 3Averaj -2
12Başakşehir911
Galibiyet 3Beraberlik 2Mağlubiyet 4Averaj -2
13Rizespor910
Galibiyet 3Beraberlik 1Mağlubiyet 5Averaj -4
14Gaziantep98
Galibiyet 2Beraberlik 2Mağlubiyet 5Averaj -6
15Konyaspor108
Galibiyet 2Beraberlik 2Mağlubiyet 6Averaj -7
16Gençlerbirliği98
Galibiyet 2Beraberlik 2Mağlubiyet 5Averaj -11
17Samsunspor94
Galibiyet 1Beraberlik 1Mağlubiyet 7Averaj -13
18Eyüpspor93
Galibiyet 1Beraberlik 0Mağlubiyet 8Averaj -21